Tekrardan yörüngedeyim!

Hayır daha ölmedim bunu düşünüyorsanız. Ara verdim sadece biraz. Bazen yazmanın, kelimelerin bana göre olmadığını düşünüyorum.

Evet saçmalıyorum.

Belki de kendi kendime konuşuyorum, kendi kendimi dinliyorum. Kimse okumuyor, duymuyor beni.

Belki de kimsenin varlığımdan dahi haberi yok.

Herneyse.

Nelerden bahsedeceğim hakkında biraz fikir vereyim ki okuyup okumayacağınıza karar vermenizi kolaylaştırayım. (İçinizden "Bu deli kız neler saçmalıyor?" dediğinizi biliyorum. Çatlak olduğumu da inkar etmiyorum. Ama zaten hepimizin özümüzde biraz çılgın değil miyizdir?)


Başlangıç olarak ben üniversite birinci sınıf öğrencisiyim. En azından nasıl biri olduğuma dair kafanızda bir şablon canlanabilir. Okul ya da dersler hakkında yazacağımı pek düşünmüyorum ama ara ara değinebilirim belki.

Daha etkin yazmak istediğim bölüm ise alışveriş. Hop! Ben bir Pelinsu değilim, lütfen o görüntüyü aklınızdan siliniz arkadaşlar. Alışveriş genel oldu, konuyu  belirginleştirmem gerekirse internet üzerinden çevrimiçi alışveriş diyebilirim. Makyaj malzemesi yorumu okutmayacağım size merak etmeyiniz.Zaten çok (belki de gereğinden fazla) var makyaj blogu. Makyaj malzemesi almam, yapmam da. (Hayır sevgili okuyucu yalan söylemiyorum üniversite birdeyim ve makyaj yapmıyorum inanması güç ama imkansız değil. Soyum hızla tükeniyor biliyorum eheheheh.) 

Karşınızda insanlardan nefret eden, kalabalık ortamlarda boğulan bir kız duruyor. (Kız'ın önüne asosyal kelimesini eklediniz biliyorum.) Bu yüzden elimin altından 300 ürüne 1 saatte bakmak ve üstüne üstük hepsinin ayağıma gelmesi benim için ultra lüks. Enfes bir şey. Tadından yenmez. Yat yanında.

Genelde toplumda bu konuda çok çekince olduğu için olabildiğince deneyimlerimi aktaracağım sizlere.


Okuduğum kitaplarla ilgili yorumlar.

Onun yanında film dizi izlemeyi çok sevdiğim için özellikle filmler hakkındaki engin düşüncelerimi, takıntılarımı buraya dökmek çok istiyorum.

Aklıma şu an bu kadar geliyor.

Tekrar görüşeceğiz Dünyalı. Aklından geçenleri yazımın altına karalamayı unutma.
Nefes almaya devam et!(kimse okumayınca böyle olup depresyona giriyorum)

6 yorum:

 1. Okuyoruz efendim, okumaz olur muyuz? :)
  Kalabalıktan boğulanlardanım ben de... Bu arada makyaj konusunda yazmayacağınız için, ne yalan söyleyeyim, sevindim :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ne cevap vereceğimi bilemedim bir an sana. İlk takipçim. Biraz düşündükten sonrada ilk yorumu yanıtsız bırakmak heralde dünyanın en büyük kabalığıdır dedim kendi kendime.
   Makyaj konusunda bilemediğim şeyi yazamam (yazar burada gülüyor) bilmekte istemem açıkçası bu konuda profesyonelleşmiş çok insan var onların ayağına bağ olmayayım hiç.
   Kalabalıktan boğulup kaçanlar olan bizlerin pek sesimiz çıkmıyor diye yok sanılıyoruz ya insanlar hayatlarının hatalarını yapıyorlar.
   Kelimeler güçtür ve daima kalem kılıcı keser.

   -sağlıcakla kal.

   Sil
 2. Merhaba blogumda yorum yazınca sizi tanımış oldum.Yazınıza gelince samimi olduğunuzu görüyorum. Sade ve kendin olarak yadırganacağını düşünmen üzdü beni.Nasıl mutlu hissediyorsan öyle ol. Sana tavsiyem düzenli blog yaz ve kitap,dizi vb. şeylerin yanında kişisel yazılar da yaz. Kendinle konuşurcasına yazınca inan insan rahatlıyor. O zaman haydi blog yazma serüvenin başlamış olsun :) bu arada bloglardan yeni yüzler tanımış olduğum için memnun oldum..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler. Umarım bu sefer hevesim kırılmadan yazılarıma düzenli olarak devam edebilirim.

   Sil
 3. Ohooo tanışma faslına geçersek o zaman bende Mayıs diyim :) Hepimizde var uçlar bir şey olmaz Merak etme sen makyaj durumları neslimiz hala devam ediyor :=) memnun oldum :)

  YanıtlayınSil